15 Aralık 2009 Salı

** Yerli malı taçlarımızBugün ilk önce yerli malı taçlarımızı yaptık daha sonra yerli malı ziyafetimize geçtik:))
Ziyafetten sonra müzik açıp dans ettik.Çocuklarım ve benim için eğlenceli bir gün oldu.

6 yorum:

Doğa on 15 Aralık 2009 20:08 dedi ki...

Taçlar çok güzel görünüyor Öğretmenim de.. masa da çok güzel amaaaa :))

ellerine emeklerine sağlık arkadasım :)

Kevser C. on 15 Aralık 2009 22:03 dedi ki...

:))Evet masa harikaydı velilerimin ellerine sağlık:))

rukturk on 17 Aralık 2009 22:53 dedi ki...

Arama yaparken sitenizi tesadüfen buldum.Bir kaç etkinliği kaydettikten sonra teşekkürü kendime borç bildim.Elinize sağlık hocam.iYİ ÇALIŞMALAR

Kevser C. on 17 Aralık 2009 23:24 dedi ki...

:)) Umarım güzel bir tesadüf olmuştur sizin için.

etkinliklerimi kaydetmenizde sorun yok( benim ve sizden gelen etkinlikler yazan kısımda yayınlamış olduğum etkinlikleri başka sitelerde yayınlamamak şartıyla bi sorun yok.Şayet telif hakkıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.Böyle bi durum olmadığı takdirde etkinlikleri kaydetmenizde herhangi bir sorun yok.)


Ayrıca teşekkür etme inceliğiniz için bende size teşekkür ederim..

Adsız dedi ki...

ellerinize sağlık meslekdaşlarım ama şu işi gaste kağıdının üstünde kansarojen madde olan bişeyin üstünde yapmasaydınız keşke bi çocuklar için,sofra bezi yapın oda bizim ülkenizi kültürümüzü anlatıyor sonuçta.

Kevser C. on 13 Aralık 2011 19:27 dedi ki...

Sofra bezi olabilirdi dediğiniz gibi ama ilk yerli malımız olduğu için biraz tecrübesizliğimize geldi. Ama şunada dikkatinizi çekmek isterim ki meyvelerin bazıları hariç diğerleri için tabak kullandık .Gazeteyle temas eden mandalinalar var ama onlarında zaten kabuğunu soyarak yenildiği için problem teşkil etmiyor.
Öğretmenim yorumunuzda dikkatimi çeken kelimeler gaste,kansarojen kelimelerini olması gerektiği gibi kullanırsanız çok iyi olur.
GAZETE,KANSEROJEN...

 

♥ ♥ ♥ OKUL ÖNCESİ ETKİNLİK PAYLAŞIMI ♥ ♥ ♥ Copyright © 2009 Flower Garden Ipietoon tarafından Tadpole's Notez i�in dizayn edildi. Çiçek resmi: Dapino Türkçe Tam Bir Blog